Zápasový program mládeže
Starší dorast U19:

16.01.2010 Slovan U19 ihrisko Inter 10.00
23.01.2010 SFM Senec U19, UT Montostroj 13.00
27.01.2010 Jasl.Bohunice U19 ihrisko Rapid 15.00
02.02.2010 Senica U19 vonku, Brezová
06.02.2010 Ružinov U19 doma 10.00
21.02.2010 Trnava U19 10.00 počas sústredenia Brezová
25.02.2010 B.Bystrica U19 15.00 počas sústredenia Brezová
06.03.2010  B.Bystrica U19 10.00 vonku
Starší dorast U18:

16.01.2010 halový „turnaj Štyroch“ U18 organizuje L.Trnava hala SZTK Junácka
23.01.2010 halový „turnaj Štyroch“ U18 organizuje Dun.Streda  hala Dun.Streda
30.01.2010 Vyšehrádsky pohár U18 doma Vác /Maďarsko/
06.02.2010 Vyšehrádsky pohár U18 vonku Glubczyce /Poľsko/
20.02.2010 Vyšehrádsky pohár U18 vonku s českým mužstvom
27.02.2010 Trnava U18 9.30 ihrisko Rapid
Mladší dorast U17:

16.01.2010 Slovan U17 ihrisko Inter
23.01.2010 halový „turnaj Štyroch“ a U17 organizuje Dun.Streda  hala Dun.Streda +Sálový turnaj SL.
27.01.2010 Jasl.Bohunice U17 ihrisko Rapid 16.30
02.02.2010 Senica U17 vonku, Brezová
21.02.2010 Trnava U19 12.00 počas sústredenia Brezová
25.02.2010 B.Bystrica U17 vonku 17.00  počas sústredenia Brezová
06.03.2010  B.Bystrica U17 12.00 vonku
Mladší dorast U16:

16.01.2010 Ivanka U19 doma Rapid
16.01.2010 halový „turnaj Štyroch“ a U16 organizuje L.Trnava hala SZTK Junácka
23.01.2010 Šamorín U19 doma Rapid
30.01.2010 Vyšehrádsky pohár U16 doma Vác /Maďarsko/
06.02.2010 Vyšehrádsky pohár U16 vonku Glubczyce /Poľsko/
10.02.2010 Ivanka U19 doma Rapid 18.00
20.02.2010 Vyšehrádsky pohár U16 vonku s českým mužstvom
23.02.2010 Slovan U15 vonku Inter 18.00
27.02.2010 Trnava U16 11.00 ihrisko Rapid
14.03.2010  Slovan U15 vonku Inter 10.00
Mladší žiaci U15:

16.1.2010 Spartak Trnava U15 13.00 ihrisko Lokomotiva Trnava
30.1.2010 SFM Senec U15 ihrisko NTC 9.30
7.2.2010 U15 ŠKP  9.30 Rapid UT
18.2.2010 U15 Senica vonku 12.00
21.2.2010 U15 Slovan Pasienky 10.00
26.2.2010 – 5.3.2010 U15 a U14 sústredenie Luhačovice /Česko/
02.03.2010 Sigma Olomouc U15 Luhačovice /Česko/ počas sústredenia Luhačovice
10.3.2010 U15 Slovan doma
23.5-25.5.2010 U15 turnaj Osnabruck /Nemecko/
Mladší žiaci U14:

16.1.2010 Trnava U14 14.30 ihrisko Lokomotiva Trnava
17.1.2010 turnaj halový Brno U14
24.1.2010 turnaj halový U14 ŠKP dom Športu Junácka
24.1.2010 turnaj halový U14 Liesenger Cup Wien  /Rakusko/
30.1.2010 U14 SFM Senec 11.30 vonku NTC
31.1.2010 U14 Slovan vonku 12.00
7.2.2010   U14 ŠKP 11.00 doma na Rapide
14.2.2010 U14 10.00 Brno vonku
18.2.2010 U14 13.30 Senica vonku
28.2.2010  U14 Topoľčany doma na Rapide
26.2.2010 – 5.3.2010 U14 sústredenie Luhačovice /Česko/
02.03.2010 Sigma Olomouc U13 Luhačovice /Česko/ počas sústredenia Luhačovice
10.3.2010 U14 Slovan doma
Mladší žiaci U13:

10.1.2010 prípravný zápas Schwechat U13 hala SZTK Junácka 16.00
17.1.2010 turnaj halový U13 Oberpulendorf /Rakúsko/
19.1.2010 SFZ semifinalove kolo, halový turnaj U13 Myjava
24.1.2010 turnaj halový U13 Schwechat /Rakúsko/
30.1.2010 U13  Inter doma 9.30 ihrisko Budatinska
14.2.2010 U13  Senica vonku 10.00
21.2.2010 U13 halový turnaj Brno
07.03.2010 U13 Schwechat 10+1 10.00 doma Budatinska
14.3.2009 Slovan U13 10+1 vonku 14.00
20.3.2009 Trnava U13 10+1 vonku alebo doma
Mladší žiaci U12:

23.1.2010 turnaj halový U12 Liesenger Cup Wien  /Rakusko/
30.1.2010 U12 Slovan doma Budatínska 11.00 10+1
6.2.2010 U12 halový turnaj Inter  hala SZTK Junácka
14.2.2010 U12 10.00 Brno vonku 10+1
26.2.2010 U12  Inter 15.00 ihrisko Budatinska
28.2.2010 U12 Schwechat 8+1 11.00 doma Budatinska
20.3.2009 Trnava U12 10+1 vonku alebo doma
Prípravky:

23.1.2010  turnaj halový  U9 Trenčín
23.1.2010  turnaj halový  U10 Schwechat
23.1.-24.1.2010 U10 Liesenger Cup Wien /Rakusko/
24.1.2010 turnaj halový U11 Schwechat /Rakúsko/
06.02.2010 turnaj halový U11 Brno/Česko/
14.2.2010 U11 11.00 Brno vonku 10+1
14.2.2010 U10 10.00 Brno vonku 7+1
27.2.2010 U9 Schwechat 6+1 10.00 doma Budatinska
27.2.2010 U10 Schwechat 6+1 10.00 doma Budatinska
28.2.2010 U11 Schwechat 8+1 10.00 doma Budatinska
20.3.2009 Trnava U12 vonku alebo doma
03.-04.04.2010 U10 turnaj v Berlíne /Nemecko/
24.4.2010 turnaj  U9 Oberpulendorf /Rakúsko/
25.4.2010 turnaj U11 Oberpulendorf /Rakúsko/
Informácie o najbližších turnajoch:
  • 16.01.2010 halový „turnaj Štyroch“ U18 organizuje L.Trnava hala SZTK Junácka, zúčastnené mužstvá: MFK Petržalka,Lok.Trnava,ŠKP Bratislava a DAC Dun.Streda, hrá sa každý s každým, 4+1.
  • 16.01.2010 halový „turnaj Štyroch“ U16 organizuje L.Trnava hala SZTK Junácka, zúčastnené mužstvá: MFK Petržalka,Lok.Trnava,ŠKP Bratislava a DAC Dun.Streda, hrá sa každý s každým, 4+1.
  • 17.01.2010 halový turnaj Brno U14 organizuje 1.FC Brno , zúčastnené mužstvá: MFK Petržalka,1.FC Brno,Vysočina Jihlava,1.FC Slovácko, Hradec Králové,Přerov hrá sa každý s každým, 4+1.
  • 17.01.2010 halový turnaj Oberpulendorf /Rakúsko/ U13 organizuje SC Oberpulendorf, skupina: MFK Petržalka,Austria Wien,Sturm Graz,SC Wiener Neustadt a Auswahl Burgenland,hrá sa systémom 5+1,1+15min.
  • 19.01.2010 halový turnaj SFZ 2.kolo U13 organizuje Slovenský futbalový zväz, zúčastnené mužstvá 2.kola :FC NITRA, AS TRENČÍN, MFK PETRŽALKA, FK SENICA ,hrá sa každý s každým, 4+1.1+25 min dvojkolovo, prvý dvaja postupujúe do celoslovenského finále.
  • 24.01.2010 halový turnaj ŠKP U14 organizuje ŠKP Inter Bratislava, zúčastnené mužstvá: ŠKP INTER Dúbravka Bratislava,ŠK SFM Senec,MFK Petržalka,FK DAC 1904 Dunajská Streda,FK Slovan Duslo Šaľa,Spartak Trnava,FK Senica, SKNV St.Poelten (Rakúsko), hrá sa každý s každým, 4+1,1x18 min., v skupine:MFK Petržalka,FK DAC 1904 Dunajská Streda,FK Slovan Duslo Šaľa,Spartak Trnava
 

( 08.01.2010 )

 
Výsledkový servis - 18.-19.12.2009
  • 18.12.-19.12.2009 sa ročníka U14 zúčastnil halového turnaja v B.Bystrici o Pohár Doc. J.Vengloša, v kvalitnej konkurencii obsadili chlapci celkové 5.miesto. Najlepším hráčom mužstva bol Petrovič so 4 gólmi.

 
Výsledkový servis - 09.-13.12.2009
  • 12.12.-13.12.2009 sa úspechom skončil prípravný halový vianočný turnaj ročníka U15 v Hraniciach na Morave/Česko/ ,keď v kvalitnej konkurencii obsadili chlapci celkové 3.miesto.Najlepším hráčom mužstva bol Vacula s 12 gólmi.
  • 09.12.2009 o 18:00 odohral ročník U16 priateľský zápas so Šamorínom U19 na Rapide vyhral 2:1 (1:1) góly: Lipa 2.

 
Výsledkový servis - 04.-12.09.2009
  • 04.12.2009 sa veľkým úspechom skončil prípravný halový turnaj ročníka U10 v Senici, keď v kvalitnej konkurencii obsadili chlapci celkové 1.miesto. Najlepším hráčom sa stal Samuel Habodasz.

 
Výsledkový servis - 27.-29.11.2009
  • 27.11.2009 Vyšehradský pohár U16, 27.11.2009 o 11:00, ihrisko Rapid, MFK Petržalka - Glubczyse  1:1 (2:0) gól:Uhliarik
  • 28.11.2009 odohral priateľský zápas ročník U10 s MFK Žilina na ihrisku Rapid, chlapci prehrali 2:3 góly: Milko,Vajda
  • 28.11.2009 odohral prípravný halový turnaj ročník U9 organizovaný Galantou obsadil celkové pekné 3.miesto, najlepším hráčom bol vyhlásený Farkaš /MFK Petržalka/ 
  • 28.11.2009 odohral prípravný halový turnaj ročník U15 organizovaný SFZ a Spartakom Trnava obsadil celkové 3.miesto, a do 2.kola nepostúpil  
  • 28.11.2009 odohral prípravný halový turnaj štyroch mužstiev ročník U19 , chlapci obsadili celkové 2.miesto, turnaja sa zúčastnili ŠKP Bratislava, Lokomotíva Trnava a Dun.Streda. 
  • 28.11.2009 odohral prípravný halový turnaj štyroch mužstiev ročník U17 , chlapci obsadili celkové pekne 1.miesto, turnaja sa zúčastnili ŠKP Bratislava, Lokomotíva Trnava a Dun.Streda
  • 29.11.2009 odohral priateľský zápas ročník U12 so Spartakom Trnava na ihrisku ZŠ Budatínska a prehral 0:3, hralo sa 8+1.
  • 29.11.2009 odohral priateľský zápas ročník U13 so Spartakom Trnava na ihrisku ZŠ Budatínska a prehral 1:2, hralo sa 10+1 gól:Novák
  • 29.11.2009 odohral prípravný halový turnaj ročník U17 v Žiline a v kvalitnej konkurencii obsadili celkové 4.miesto.

 
<< Začiatok < Predchádzajúca 1 2 3 4 5 6 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 1 - 5 z 29
 
Najbližší program

Starší dorast U19:

  • 16.01.2010 Slovan U19 ihrisko Inter 10.00
  • 23.01.2010 SFM Senec U19, UT Montostroj 13.00
  • 27.01.2010 Jasl.Bohunice U19 ihrisko Rapid 15.00

Starší dorast U18:
  • 16.01.2010 halový „turnaj Štyroch“ U18 organizuje L.Trnava hala SZTK Junácka
  • 23.01.2010 halový „turnaj Štyroch“ U18 organizuje Dun.Streda  hala Dun.Streda
  • 30.01.2010 Vyšehrádsky pohár U18 doma Vác /Maďarsko/

Mladší dorast U17:
  • 16.01.2010 Slovan U17 ihrisko Inter
  • 23.01.2010 halový „turnaj Štyroch“ a U17 organizuje Dun.Streda  hala Dun.Streda +Sálový turnaj SL.
  • 27.01.2010 Jasl.Bohunice U17 ihrisko Rapid 16.30

Mladší dorast U16:
  • 16.01.2010 Ivanka U19 doma Rapid
  • 16.01.2010 halový „turnaj Štyroch“ a U16 organizuje L.Trnava hala SZTK Junácka
  • 23.01.2010 Šamorín U19 doma Rapid
  • 26.01.2010 Slovan U15 vonku Inter 18.00
  • 30.01.2010 Vyšehrádsky pohár U16 doma Vác /Maďarsko/
 
Mladší žiaci U15:
  • 16.1.2010 Spartak Trnava U15 13.00 ihrisko Lokomotiva Trnava
  • 30.1.2010 SFM Senec U15 ihrisko NTC 9.30

Mladší žiaci U14:
  • 16.1.2010 Trnava U14 14.30 ihrisko Lokomotiva Trnava
  • 17.1.2010 turnaj halový Brno U14
  • 24.1.2010 turnaj halový U14 ŠKP dom Športu Junácka
  • 24.1.2010 turnaj halový U14 Liesenger Cup Wien  /Rakusko/
  • 30.1.2010 U14 SFM Senec 11.30 vonku NTC
  • 31.1.2010 U14 Slovan vonku 12.00 na Interi

Mladší žiaci U13:
  • 10.1.2010 prípravný zápas Schwechat U13 hala SZTK Junácka 16.00
  • 17.1.2010 turnaj halový U13 Oberpulendorf /Rakúsko/
  • 19.1.2010 SFZ semifinalove kolo, halový turnaj U13 Myjava
  • 24.1.2010 turnaj halový U13 Schwechat /Rakúsko/
  • 30.1.2010 U13  Inter doma 9.30 ihrisko Budatinska

Mladší žiaci U12:
  • 23.1.2010 turnaj halový U12 Liesenger Cup Wien  /Rakusko/
30.1.2010 U12 Slovan doma Budatínska 11.00 10+1

Prípravky:
  • 23.1.2010  turnaj halový  U9 Trenčín
  • 23.1.2010  turnaj halový  U10 Schwechat
  • 23.1.-24.1.2010 U10 Liesenger Cup Wien /Rakusko/
  • 24.1.2010 turnaj halový U11 Schwechat /Rakúsko/
 
Výsledkový servis
 
Partneri
Slovart.jpg bt.gif
grafobal.jpg ssz.gif
adidas.gif
© 2008 FC ARTMEDIA PETRŽALKA
Všetky práva vyhradené / All rights reserved